Пн. Лют 26th, 2024

Існує стереотип, що красивими мають бути тільки ті предмети гардеробу, які бачать оточуючі (сукні, спідниці, туфлі). Тоді як елементи гардеробу, «сховані» від очей інших людей, можуть бути аби-які… Це абсолютно невірний підхід. Бо білизна ні по красі, ні по якості не має нічим поступатися «видимим» частинам одягу. І мова зараз не про «нарядну» білизну, яку одягають під вечірню сукню, йдеться про звичайні речі «на кожен день».

Мало того, спідня жіноча білизна https://roksana-shop.com/catalog/nizhnya-bilizna, яку одягають під джинси чи улюблений спортивний костюм має бути одночасно і красивою, і мега зручною, і ергономічною, і виготовленою з якісних матеріалів. Саме така продукція доступна для наших покупців на сайті roksana-shop.com. Причому підібрати вийде як окремі елементи так і комплекти, які виглядають мега стильно.

Окремо чи комплектом?

Купуючи спідню білизну панянки часто задумуються як краще зробити вдале придбання. Адже так красиво виглядає коли «низ» і «верх» виконаний в одному стилі, в одному кольорі, в єдиній дизайнерській концепції. До речі, придбання білизни у вигляді комплектів – то просто і зручно.

Але виробники створюють і різні колекції, де є окремо комплекти, а є серії з майками та серії з трусиками. Підбирати з різних серій елементи білизни – це прикольно і дозволяє навіть проявити творчий підхід. Ви можете комбінувати вироби в різних кольорах та стилях. А чому ні?

Мануфактура також окремо створює серії, де представлена білизна «спортивна». Вона отримала свою назву тому що не тільки пасує до нарядів у спортивному стилі, а і забезпечує комфорт під час активних різних вправ. Отже якщо ви плануєте записатися в спортзал, крім класних кросівок експерти радять придати комплект спеціальної білизни із серії «Спорт».

На кожен день вдалим придбанням стануть моделі з колекцій:

  • Мірра;
  • Флора.

А от якщо ви в пошуках підходящої білизни для особливих ситуацій (наприклад під вечірню сукню треба підібрати непомітну білизну), в такому випадку для вас моделі з серії Nika.

Не дивлячись на те, що пропозицій на ринку багато, знайти справді якісну білизну не так і просто. Адже під якістю розуміють:

  1. Екологічні гіпоалергенні матеріали;
  2. Продуманий зручний фасон, який гарантує комфорт за будь-яких умов (і в холодну пору року і в теплу);
  3. Відсутність деталей, які викликають дискомфорт чи навіть больові відчуття (неакуратні шви, наприклад);
  4. Різноманітну розмірну сітку;
  5. Зносостійкість та витривалість. Адже білизну перуть дуже часто і тільки якісний матеріал здатний витримати всі прання, не витративши ні форму, ні колір.

І нарешті ще одна особливість якісної продукції – це демократична ціна. Всі ці параметри характерні для продукції представленої на сайті roksana-shop.com. Причому величезний асортимент зовсім не ускладнює вибір, бо продумана система пошуку дозволяє підібрати модель яка пасує по всім параметрам. Ну а якісні фото дають уяву про вироби і навіть дозволяють завчасно оцінити як вони виглядатимуть на вас. Хоча, всі комплекти чи окремі елементи білизни прекрасно виглядають на панянках з різними фігурами, бо вони якісні і зроблені з розумінням особливостей жіночого тіла і душі.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.